Oferujemy stałą kompleksową opiekę informatyczną w firmie. Doradzamy w kwestii oprogramowania tak by w pełni wykorzystać posiadane zasoby.

Oferta usług informatycznych zapewnia

  • poprawne działanie systemów operacyjnych
  • pełną ochronę antywirusową
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych
  • konfiguracja środowiska sieciowego (stacje robocze, drukarki, oprogramowanie sieciowe)
  • odzyskiwanie utraconych danych
  • naprawa i konserwacja systemów operacyjnych

Usuwanie wirusów komputerowych

Z pewnością każdy doświadczył niepożądane działanie komputera, spowolnienie, wyskakujące reklamy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oferujemy usługę oczyszczenia komputerów ze złośliwego oprogramowania i przywrócenia poprawnego funkcjonowania. Pamiętaj! Nigdy nie lekceważ sytuacji, kiedy Twój komputer jest zainfekowany – może skończyć się to bezpowrotną utratą danych!

Doradztwo w zakresie doboru oprogramowania

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego oprogramowania komputerowego. W szczególności specjalizujemy się z zakresu oprogramowania wspomagającego system sprzedaży, księgowość, obsługę magazynu, a także operacji gotówkowych. Odpowiedni program sprzedażowy do wystawiania faktur to podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa.

Na potrzeby klienta tworzymy własne rozwiązania bazodanowe, aktywne formularze oraz skoroszyty kalkulacyjne.

Dostawa sprzętu komputerowego

Oferujemy doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego, a także jego dostawę w atrakcyjnych cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając sprzęt komputerowy pod konkretne potrzeby i rozwiązania.

Prosimy o kontakt telefoniczny +48 512 036 329 lub poprzez adres e-mail: biuro@lipczyk.com celem przygotowania dla Państwa oferty dostawy sprzętu komputerowego.

Tworzenie stron internetowych oraz logo

Oferujemy stworzenie projektów graficznych (DTP) oraz atrakcyjnych stron internetowych dostępnych dla każdego przedsiębiorcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym studio projektowym www.inovatoria.pl.

www.inovatoria.pl